• Ana Sayfa
 • Kurumsal
 • Basında West
 • Programlar
 • Saat ve Ücretler
 • Duyuru ve Kampanyalar
 • Yurtdışı Eğitim
 • İletişim

 

Üye Girişi
Login
 
Pass
 
 
 
 
 
 
 
 

İZMİR'DE YURTDIŞI EĞİTİM

 

İzmir'de yurtdışı eğitim için sizlere vereceğimiz çok önemli ve yararlı bilgiler bulunuyor. ENGLISH WEST, 1989'dan beri tüm Türkiye'ye hizmet veren ve bugüne kadar 2500'ün üzerinde öğrencisine yurtdışı eğitim olanakları sunan yurtdışı eğitim sektöründe söz sahibi olan Deren & Koray International Tourism & Education Center ve ENGLISH WEST çözüm ortağı olarak çalışıyor. ENGLISH WEST Öğrencilerini yurtdışına göndermeden önce detaylı bir seviye belirleme sınavına alır, öğrencilerini konuşma, dinleme, okuma ve anlamaİzmr yurtdışı eğiitm danışmanlığı izmirde yurtdışı eğitim danışmanlık servisi kriterlerinde değerlendirir, öğrencinin seviyesini uluslararası Cambridge standartlarında anadili İngilizce olan öğretmenler ve akademik kadrosu ile saptar. Yurtdışında sadece ihtiyacı olan süreyi öğrencisine objektif şekilde sunar. Yurtdışındaki bu eğitim ne yeterli olmayacak kadar eksik, ne de aşırı harcama yapacak kadar fazladır. Böylece öğrencilerimizin bilinçli, sistemli ve profesyonel yönlendirme sayesinde zaman ve paradan ciddi kazanımları olur. İngiltere, Amerika, Malta, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda gibi ülkelere öğrencilerimizi göndermeden önce, uluslararası partner dil okullarımızda uygulanan İngilizce dersleri kendi dil okulumuzda test etme olanağını da sunarız. Böylece öğrencimiz yurtdışında herhangi bir sürprizle karşılaşmaz ve okulların İngilizce eğitim sistemi hakkında daha yurtdışına çıkmadan bilgi sahibi olurlar, okulları bizlerin aracılığı ile test ederler. Tüm bu seviye belirleme ve ön hazırlıktan sonra öğrencilerimiz Deren Koray'ın profesyonel yurtdışı eğitim ve danışmanlık servisinden yararlanarak vizeden transferlere, uyum eğitiminden teknik konulara kadar tüm yönleri ile bilgilendirilirler.

 

İzmir'de yurtdışı eğitimde Deren Koray'ı seçmeniz için işte 20 neden:

 

 1. İLKLERİN FİRMASIYIZ: 1989’dan beri ilkler hep Deren Koray ile geldi. Deren Koray olarak sektörün önde gelen uluslararası eğitim ve turizm firması sıfatıyla 11 ayrı alanda hizmet veren bir şirketler topluluğuyuz.
 2. YAZ OKULLARIMIZI %100 KENDİMİZ ORGANİZE EDERİZ: Londra, New York ve Miami’de düzenlemiş olduğumuz yaz ve kış okullarımızın tüm operasyonunu kendi acentemiz üzerinden yürütürüz. Yurtdışı eğitim firmalarının hazır sunduğu programlar yerine Türk öğrencilerimizin beklentilerini %100 karşılar, yurtdışında en iyi servisleri konunun uzmanlarından alırız. Türkiye’nin en zengin aktivite içerikli yaz okulları programlarını organize eder, olası sorunlara anında çözüm buluruz. Çünkü tüm yurtdışı programların mimari biziz.
 3. BAŞARILARIMIZI KANITLARIZ: Düzenlemiş olduğumuz yurtdışı eğitim programlarına katılan yüzlerce öğrencimizin kendi el yazıları ile yazdıkları orijinal mektupları yayınlayabilen ve kurumsal başarısını bu yolla kanıtlayan çok güçlü referanslara sahip bir kurumuz. Deren Koray ismi kalitenin yanında, güvenin de markasıdır.
 4. 25 YILLIK DENEYİM VE BİRİKİME SAHİBİZ: İzmir, Denizli, Aydın-Kuşadası, Uşak’ta bulunan dil okullarımız ve Türkiye’nin pek çok ilinde bulunan temsilcilerimizle tüm Türkiye’ye 20 yılı aşkın süreyle hizmet veriyoruz.
 5. GÜÇLÜ KURUMSAL REFERANSLARA SAHİBİZ: Kurumsal referansı en güçlü olan eğitim firmalarından bir tanesiyiz. Yurtdışı eğitim firmamız ve dil okullarımız sayesinde, ulusal ve uluslararası arenada hizmet veren saygın kuruluşların ve sanayi devlerinin tercih ettiği bir yurtdışı eğitim firmasıyız.
 6. SEKTÖRÜN ESKİSİ VE LİDERİYİZ: Türkiye’deki dil okullarımız da dahil, sahibi olduğumuz yurtiçi – yurtdışı eğitim kurumlarımızda 50’nin üzerinde profesyonel Türk ve yabancı eğitmen kadrosu ile eğitim sektörünün lideriyiz. Tüm dil okullarımız T.C. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Özel Öğretim Kurumlarına bağlı resmi kurumlardır.
 7. DİL OKULLARIMIZDA GERÇEK SEVİYENİZİ BELİRLERİZ: Dil okulları, yüksek öğretim gibi programlara göndermeden önce Cambridge Üniversitesi’nin düzey belirleme sınavı kriterlerinde kendi dil eğitim kurumlarımızda deneme sınavına alır, gerçek dil seviyelerini saptar ve öğrencilerimize yurtdışında gerektiği kadar eğitim almalarını öneririz. Bu sayede öğrencilerimizin yurtdışı eğitim için aşırı harcama yapmasını önleriz.
 8. YURTDIŞI ÖNCESİ DİL OKULUNU TEST ETTİRİRİZ: Öğrencilerimize, onları yurtdışında göndermeden önce orada uygulanan eğitim metodlarını kendi dil okullarımızda test etme olanağı sağlarız. Öğrencimiz memnun kaldığı takdirde yurtdışına gider ve ilgili okulda dil eğitimini alır.
 9. GÜÇLÜ ULUSLARARASI ALTYAPIYA SAHİBİZ: 25 yılın üzerinde varolan sağlam uluslararası ilişkilerimiz ve sahip olduğumuz yabancı personel sayesinde yurtdışındaki eğitim kurumlarında yüksek akreditasyon, prestij ve saygınlığa sahip bir eğitim kurumuyuz. Türkiye’deki dil okullarımızda, pek çok uluslararası eğitim kurumunun direkt temsilciliğini ve “Master Franchise” hakkını elimizde bulunduruyor, bu sayede uluslararası ilişkilerimizi daha da güçlendiriyoruz.
 10. OKULLARA EŞİT MESAFEDE YAKLAŞIRIZ: Ulusal ve uluslararası eğitim fuarlarını yakından takip ederek öğrencilerimizi çeşitli kampanyalar ve promosyonlarla ilgili geri bildirimde bulunuyoruz. Temsil şartı olmaksızın, tüm eğitim kurumlarına eşit mesafede yaklaşıyor, öğrencilerimize tarafsız ve tamamen objektif değerlendirmelerde bulunuyoruz.
 11. ÖNCE KENDİ DİL OKULLARIMIZDA MOTİVE EDERİZ: İngilizcesi yurtdışı eğitim için yeterli olmayan öğrencilerimizi önce Türkiye’deki kendi okullarımızda eğitime alır, yüksek motivasyonla yurtdışına göndeririz. Böylece öğrencilerimizin yurtdışındaki okula alışma sürecinde yaşadıkları performans kayıplarını minimuma indiririz.
 12. YURTDIŞINDAKİ EĞİTİM, OKULLARIMIZDA DEVAM EDER: Deren Koray’dan servis alan öğrencilerimizin eğitimleri yurtdışı ile sınırlı kalmaz. Öğrencilerimiz ülkemize döndükten sonra da kaldıkları eğitime grup okullarımız ve şubelerimiz da devam edebilirler.
 13. KALİTELİ OKULLARLA ÇALIŞIRIZ: Öğrencimizin yabancı dilini kısa sürede geliştirecek, resmi kurumlarca onaylanmış, fiziksel koşullarını ve eğitim metodlarını yerinde incelediğimiz, kalitesine kefil olduğumuz en iyi dil okullarıyla çalışırız. İşbirliğimiz ve öğrenci memnuniyeti bu sebeple uzun yıllar devam eder.
 14. TÜRSAB VE ASTA ÜYESİYİZ: Türkiye ve Amerikan seyahat acenteleri birliği (TURSAB), (ASTA) üyesi uluslararası tur operatörü kimliğine sahip tek yurtdışı eğitim acentesiyiz. Resmi kimliğimiz ve uluslararası anlaşmalarımız sayesinde dünyada “Öncelikli Rezervasyon” hakkına sahibiz.
 15. KALİTELİ YURT VE AİLELERDE BARINDIRIRIZ: Öğrencilerimizi şehir merkezinde bulunan 24 saat güvenliği olan, temiz, düzenli ve otoritelerce ödül almış yurtlarda barındırırız. Ailelerimiz Londra’nın en elit bölgelerinden Kingston, Richmond ve Wimbledon semtlerinde bulunur. Burada bulunan İngiliz ailelerimiz önceki yıllarda Türk öğrencilerimizi ağırlamış olan ailelerimizdir. Diğer ülkelerdeki aile konaklamaları için acentemiz detaylı bir profil hazırladıktan sonra öğrencimizle birlikte aile seçimini beraber yaparız.
 16. AİLE ŞİRKETİYİZ: Bizler, yıllarımızı yabancı dil eğitimine adamış, öğrencilerimizin eksik ve taleplerini iyi bilen uzman eğitimcileriz. Bu doğrultuda öğrencilerimiz için en verimli programları hazırlar ve şirket üst düzey yetkilileri nezdinde deneyimli kadromuzla sunarız. Deren Koray bir aile şirketidir. Bu doğrultuda her öğrencimizi ailemizin bir bireyi olarak görür ve onlarla titiz çalışmalar yaparız.
 17. 1996’DAN BERİ ÇEVRİMİÇİYİZ: 1996 yılından beri internet üzerinden online danışmanlık hizmeti veren bir kurumuz. Yılların deneyim ve birikimi ile bugüne kadar binlerce öğrencimize yurtdışı eğitimde yok gösterdik, rehber olduk, seçimlerini doğru yapmalarını sağladık, sağlamaya bugün de devam ediyoruz. 2011 yılında gelişen yazılım teknolojileri desteği ile dünya üzerinde temsilciliğini yürüttüğümüz 1500'e yakın uluslararası dil okulları fiyat ve öğrenci yaşam masraflarını hesaplayan Türkiye'nin tek dil okulu hesaplama motoru DilOkuluMatik'i www.dilokulumatik.com web sitemiz üzerinden ziyaretçilerimizin kullanımına sunduk.
 18. DÜNYA ÜNİVERSİTELERİ İLE SÜREKLİ TEMAS HALİNDEYİZ: Deren Koray, branşlarında uzman, özelleşmiş, uzun yıllar eğitim hayatını başarıyla sürdüren 200’ün üzerinde eğitim kurumu yanında, US News güncel sıralamasına göre “Top Tier 1-2-3” kategorisinde yer alan dünyanın en prestijli üniversiteleri ile direkt temas halindedir. Tüm kayıt prosedürü, profesyonel Türk, İngiliz ve Amerikalı danışmanlarımız tarafından takip edilir ve sonlandırılır.
 19. GÜNCEL VERİLERLE HAREKET EDERİZ: Danışmanlarımız öğrencilerimizi yurtdışındaki eğitim kurumlarına yerleştirirken her yıl ABD ve İngiltere’de güncellenen özel eğitim materyallerini kullanır ve daima son bilgileri referans alırlar.
 20. EĞİTİMİN HER DALINDAYIZ: Öğrencilerimiz, eğitim hayatına atıldıkları ilk günden doktora programlarına kadar devam eden eğitim sürecinde Deren Koray Şirketler Grubu bünyesinde yer alan kurumlarımızdan sınırsız hizmet alma şansına erişirler. Eğitim konsorsiyumumuzda Türkiye’nin deneyimli, kitap yazarı kadrosundan oluşan YGS ve LYS hazırlık öğretmenlerimiz de görev alır. 9, 10, 11 ve 12. sınıf öğrencilerimize yönelik dijital ölçme ve değerlendirme platformumuz Cam+ 50000 soruluk arşivi ve geri kazanımlı soruları ile www.ButikDershanem.com web sitemizde yayında. Öğrencilerimiz hem tablet PC'lerinden hem de akıllı cep telefonlarından diledikleri zaman sisteme bağlanabilirler.

Siz de İzmir, Denizli, Kuşadası, Uşak'da yurtdışı eğitim kalite ve farkını Deren Koray ile yaşamak istiyorsanız, hemen merkez ofisimize ulaşın, sizler için eğitiminize ve bütçenize uygun programları beraber seçelim. Sizlere uygun eğitim fırsatları sunalım. Geleceğinizi beraber şekillendirelim, Deren Koray ile çalışmak sizin de ayrıcalığınız olsun.

 

Ana Sayfa Programlar | Basında West | Kurumsal |  Saatler ve Ücretler | Duyurular Kampanyalar | Yurtdışı Eğitim | İletişim