• Ana Sayfa
  • Kurumsal
  • Basında West
  • Programlar
  • Saat ve Ücretler
  • Duyuru ve Kampanyalar
  • Yurtdışı Eğitim
  • İletişim

 

Üye Girişi
Login
 
Pass
 
 
 
 
 
 
 
 
Kurumsal ingilizce şirketler için ingilizce izmir ingilizce kursları

 

ENGLISH WEST KURUMSAL İNGİLİZCE PROGRAMLARI
 

" Invest in English at English West "

 

Gelişen çağın, globalleşen dünyanın birinci şartı İngilizce. Yabancı ortaklı firmaların kendini ağırlıklı olarak hissettirdiği günümüzde ENGLISH WEST İngilizce bariyerini uzman öğretmen kadrosu ve dünyaca ünlü özel eğitim metodu ile kırıyor, sizlere dünyanın kapılarını açıyor. İster İzmir'deki İngilizce kursumuzda, ister kendi mekanınızda uygulaması son derece zevkli, kolay, aktif ve %80 oranında daha fazla İngilizce konuşmaya yönelten Callan Metod ile kurumlarımıza İngilizce dersi veriyoruz.

 

5 kıta, 27 dünya ülkesi ve 400'den fazla dünya okulunda kullanılan Callan Metod ile yine dünya devleri FIAT, IBM, PHILIPS, HONEYWELL ve OLIVETTI gibi çok uluslu firmaların yönetici ve personelinin İngilizce eğitimlerinde 1960 yılından beri kullanılıyor. ENGLISH WEST, zorlu Callan Metod eğitimini başarı ile tamamlamış anadili İngilizce olan öğretmenlerle klasik sistemlerden 4 kat daha hızlı eğitim veriyor ve konuşma becerisi kazandırıyor.

 

İşte kurumunuzun ENGLISH WEST ile çalışma avantajları: ENGLISH WEST ile İngilizce eğitim almaya ve işbirliğine karar veren firmalarımız 4 kez kazanıyor. Uluslararası kalite, başarı ve memnuniyete sahip eğitim metodumuzun gücü ve ENGLISH WEST profesyonelliğinin adımlarını sizlere tek tek sunuyoruz. İşte Türk ve dünya sanayi devlerinin personel eğitimlerinde neden Callan Metod'u tercih ettiklerini gösteren başlıca sebepler:

 

- Callan Metod dünya sanayi devlerinin personel eğitim metodudur, globaldir

- 4 kat hızlı olduğu için zamandan ve klasik kurs masraflarından %75 tasarruf sağlar

- Paragraf sistemi ile %100 takip, gelişim ve verimliliği reel izleyebilme olanağı

- Vardiya sistemine sahip olan kurum ve bireyler için idealdir

- Dersler esnektir ve sürekli tekrara dayalıdır

- Dersi derste öğretir, ev ödevi gerektirmez

- TOEIC gibi iş İngilizcesi hazırlık programlarına kolayca entegre edilebilir

- Online raporlama ve istatistiksel verilerle alınan eğitim kolaylıkla raporlanabilir

- Bulunduğunuz iş yerinde eğitim verilmeye en elverişli eğitim metodudur. Kursiyer, multimedya, lisan laboratuarı ya da interaktif iletişim araçları gibi taşınamaz cihazlara bağımlılık göstermez

- Metodun CD desteği, öğrencinin geçici olarak başka bir şehirde olması durumunda dersleri tekrar etme olanağı sunar. Bu da öğrencinin derslerden geri kalmamasına yardımcı olur

- 1 kişi bile olsa her sayıda katılımcıya okul içinde ya da dışında (yerinde) eğitim verebilme kolaylığı

- Derse devamsızlık durumunda sürekli tekrarlarla otomatik telafi olanağı olduğu gibi dil okullarımızdaki herhangi bir sınıfta da telafi olanağı bulunur

- Metodun doğası gereği kursiyer kolayca kaydını dondurulabilir ya da yatay geçiş yapabilir

- Dünyanın 27 ülkesinde geçerli bir sertifika ve Callan Metod kalitesi

- Derslerin Life's Conversation bölümlerinde kuruma özel sektörel terminoloji desteği

- Rotasyon ve görevlendirme sonucu bir başka şehirdeki Callan Metod okulunda İngilizce eğitime kesintisiz devam edebilme kolaylığı

- Deren & Koray International Tourism & Education Center ile yapılan işbirliği gereği dünyanın tüm ülkelerinde yurtdışı eğitim servisi ve son kurları yurtdışında da tamamlama alternatifleri, yurtdışı eğitimde Deren Koray kalitesi

- Çalıştığımız kurumlara linguistik destek ve acil durumlarda danışmanlık ve rehberlik

- Kurs süresince kurumların insan kaynakları departmanlarına sağlanan "kursiyer dil performans değerlendirme ve raporlama" servisi

- Metodun hızına ve gücünü yakından tanıtabilmek için ücretsiz demo dersleri sunabilme olanağı

 

ENGLISH WEST ile Kurumsal Eğitim İşlemleri:  Bizlerle çalışmaya karar veren kurum ve çalışanları için uyguladığımız, takip ettiğimiz prosedürleri sizlerle paylaşmak isteriz. İşte eğitimde ENGLISH WEST kalitesi, ayrıcalığı ve titizliği:

 

1- Uluslararası Cambridge Üniversitesi (ESOL) tarafından prezante edilen Cambridge ve IELTS sınavları, Educational Testing Service (ETS) tarafından sunulan TOEFL ve TOEIC sınavları, YÖK tarafından deklare edilen YDS (Eski KPDS - ÜDS) yabancı dil eşdeğerlilik sınav skalası ve diğer Common European Framework (CEF), PITMAN, BEC, CELS, ALTE gibi kriterler ışığında katılımcılarımızın tek tek hangi seviyede oldukları yapacağımız sınavlarla saptanır ve yönetime sunmak üzere bir ön rapor hazırlanır.

 

2- Bu sınavlar sonucunda İngilizce eğitim alacak her kursiyerin uluslararası İngilizce seviyesine ulaşmak için gerekli olan saat dilimleri tek tek hesaplanır ve ikincil bir rapor hazırlanır.

 

3- En alt seviyede bulunan katılımcıdan başlayarak üst seviyelere doğru ilerlenir. Bu ilerleme standart kurslara oranla 4 kat daha hızlı İngilizce eğitim veren metodumuzla sağlanır. Seviyede ilerlendikçe, kursiyerler tek tek sınıfa dahil edilir. 

 

4- Hiç İngilizce bilmeyen bir kursiyer standart eğitim veren bir kursta alacağı 600 saatlik İngilizce eğitimi yerine, tüm dünyada kullanılan metodumuz ile sadece 140 saatte Cambridge Preliminary Seviyesine ulaştırırız. Az da olsa İngilizcesi olan katılımcılarımız için bu rakam doğal olarak daha da düşmektedir. Bu eğitim süreci içinde özellikle pek çok kursiyerin şikayetçi olduğu İngilizce konuşamama sorunun ortadan kalkar. İngilizcenin en önemli gramer ve kelime bilgilerini içeren 10 tense ve 1222 kelimeyi kullanma becerisi bu noktada kazandırılır.

 

5- Callan Metodun Cambridge'den gelen özel kurs materyalleri ile Türk ve yabancı öğretmenlerden tıpkı Londra merkez okulumuzda uygulanan rotatif sistem ile ders alan öğrencilerimiz, hedeflenen saat ve skalaya belirtilen sürede ENGLISH WEST garantisi ile ulaştırılır. Dileyen kursiyerlerimiz metodun MP3'leri ile evde ya da iş seyahatlerinde çalışma olanağına sahip olabilirler.

 

6- İngilizce eğitimini başarıyla tamamlayan kursiyerlerimiz sertifikalarını almaya hak kazanırlar. Şirket artık global iş dünyasına İngilizce eğitim alan ekibi ile hazırdır.

 

İngilizce eğitim almayı düşünen firmalar: Bizlere bugün ulaşın, sizi ofisinizde ziyaret edelim. Kurumunuza özel ücretsiz İngilizce demo dersi verelim. Etkin gücümüzü ve farkımızı yaşayarak görün, kararınızı ondan sonra verin. Siz de ENGLISH WEST ve Callan Metod'un yıldız firmaları arasında, dinamik iş dünyasında yerinizi alın.

 

ENGLISH WEST kalitesiyle eğitim almış firmalarımız: İşte İngilizce eğitiminde ENGLISH WEST kalitesini seçen ve personeline bizlerle yatırım yapan Ege Bölgesinin önde gelen saygın firmaları ve firma çalışanları.

Kurumsal Firmalar  
Emot Atakalp Hastanesi
Yeşilyurt Devlet Hastanesi Onkoloji ABD
Kilim Otel İzmir
İzmir Palas Oteli
Bireysel Katılımlar  
Zara - Forum Bornova çalışanları
Avon
Türkiye İş Bankası çalışanları IELTS kursu
Acıbadem Group
EMS Yapı Konstrüksiyon
Çiçek İnşaat
Teknosa
Tesco Kipa
Dokuz Eylül Hastanesi Doktorları
Starbucks Coffee
Volvo
Adalet Bakanlığı İzmir Adliyesi
Kapadokya Tekstil
Ekonsat
Maliye Bakanlığı İzmir Vergi Dairesi Bşk.
Dr. Oetker
SBB Atlantic
Warma
Mc Cormick Kütaş Baharatları
Daussan - Çukurova Cons.
Bayer
Ege Üniversitesi Doktorları
Akbank çalışanları IELTS kursu
Denizbank Dexia çalışanları IELTS kursu

Ana Sayfa Programlar | Basında West | Kurumsal |  Saatler ve Ücretler | Duyurular Kampanyalar | Yurtdışı Eğitim | İletişim